Hirdetések 2014 december 21. Advent negyedik vasárnapja

Minden kedves testvérünknek áldott karácsonyi ünnepeket kívánunk!

• szerda: Ádám és Éva
    • péntek: Szent István vértanú
    • szombat: Szent János apostol
    • vasárnap: Szent Család vasárnapja
  • Szerdán 16:00 órától betlehemes játék a templomban.
  • Szeretettel kérjük, hogy lehetőség szerint vasárnap együtt jöjjenek a családok Szentmisére, mert a Szentmise végén szeretném külön áldásban részesíteni a családokat.
  • A reggeli szentmisék után hétfőn és kedden 8 óráig, kedden este 5 órától és szerdán reggel a szentmise után szentgyónási lehetőség lesz a Plébánián.

• A plébánia tetőtér munkálatai a második feléhez érkeznek. Köszönjük a segítséget, nagylelkű adományokat örömmel fogadunk!
  • Folyamatosan vetítik az Uránia filmszínházban a „Diadal” című, és „Mária földje” című filmeket.
  • Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.