Hirdetések 2015 április 5.

• Minden kedves testvérünknek, Nagykovácsi minden lakójának áldott Húsvétiünnepeket kívánunk!
  • Köszönetet mondunk mindazoknak, akik segítettek a Templom takarításában, és a Húsvéti szertartásban, és előkészítésében részt vettek.
  • Szombaton, április 11-én és 12-én a VI. Irgalmassági Konferencia lesz Nyáregyházán.A program a hirdetőtáblán megtalálható.
  • Hálásan köszönjük a rászoruló szegényeknek adott tartós élelmiszeradományokat. A nagyböjti gyűjtés során kapott 550 kg élelmiszerből 31 csomagot készítettünk, melyeket a húsvét előtti  napokban 31 családot és rászoruló személyt tudtunk megajándékozni.
  • A ruhagyűjtést pénteken, 10-én kezdjük. Az időpontok a hirdetőtáblán találhatók.
  • Ma nem lesz első vasárnapi karitász gyűjtés, helyette jövő vasárnap várjuk az adományokat.

• Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.