Hirdetések 2015 november 8.

• hétfő: Lateráni Bazilika felszentelése
    • kedd: Nagy Szent Leó pápa és egyháztanító
    • szerda: Tours-i Szent Márton püspök
    • csütörtök: Szent Jozefát püspök és vértanú
  • Ma évközi 32. vasárnap van.
  • November hónapban minden hétköznap a reggeli 7 órás Szentmisén, és vasárnap  a ½ 12-es Szentmisén halottainkért imádkozunk.
  • A Fülöp szigeti misszióból érkezett magyar kérés – ajánljunk fel 1 eurót a szegények javára.
  • Szombaton, november 14-én a templomkertben és a plébániakertben takarítás, lombsöprés lesz. Szeretettel várunk, és hívunk minden segítő kezet. Kérjük, akinek lehetősége van, lombseprűt, gereblyét stb. hozzon magával.
  • Szombaton, november 14-én kerül megrendezésre a 14. Karizmatikus Találkozó Szombathelyen 9:30 és 19:30 között az Arena Savariában.
  • A Katolikus Karitász jótékonysági bált szervez a kárpátaljai gyermekek javára 2015. november 21-én, szombaton 19 órai kezdettel a Groupama Aréna Rendezvény Központban. Belépőjegy ára 5000.- Ft, mely a Katolikus Karitász irodájában (1111 Budapest, Bartók Béla út 30., tel: 1-372-0910, www. karitasz.hu) igényelhetők. A bálon kerül átadásra a Szent Erzsébet Rózsája díj, műsort ad a Szerenád Együttes, Illényi Katica hegedűművész, és a Kabóca Együttes.
  • Szeretettel hívjuk a plébániára idős testvéreinket november 22-én ½ 4 órára a Szent Erzsébet–napi találkozóra és utána szentmisére a templomba.
  • JÁTÉKOKAT és csak GYERMEKKÖNYVEKET gyűjtünk a plébánián közvetlenül a szentmisék után november 27-ig.
  • Az elsőáldozásra készülők hittan-oktatása elkezdődött a plébánián, hétfőn és kedden.
  • Októbertől elkezdődött a katekumenátus, hétfőn este 8 órakor a Hittanteremben. Az érdeklődőket szeretettel várjuk.