Hirdetések 2016 január 24.

• hétfő: Szent Pál apostol megtérése
    • kedd: Szent Timóteus és Szent Titusz püspök
    • szerda: Merici Szent Angéla szűz
    • csütörtök: Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító
  • Ma évközi 3. vasárnap van.
  • A mai vasárnap a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia országos gyűjtést hirdet az üldözött közel-keleti keresztények megsegítésére minden katolikus templomban. Köszönjük nagylelkű adományaikat.
  • A mai vasárnap lesz az ökumenikus imahét lezárása az Ökumenikus Iskolában délután ½ 5 órakor.
  • Hálásan köszönjük azoknak, akik az ökumenikus imahét keretében eljöttek a véradásra, közel 40 önkéntes véradó jelent meg január 19-én Plébániánkon.
  • A Keresztény Értelmiségek Szövetségének Remeteszőlősi Csoportja előadást szervez január 28-án, csütörtök este ½ 7-kor az Öregiskolában. Előadó: dr. Bánó Imre aranydiplomás gépészmérnök, okleveles mérnök matematikus, az elődadás témája: „Mi az igazság a betlehemi csillag körül?” Mindenkit szeretettel várnak.
  • Előre jelezzük, hogy február 6-án, szombaton délután lesz a Plébániai farsang, melyre mindenkit szeretettel várunk.
  • Vízkereszttől kezdődött a lakásszentelés. Szeretettel meglátogatom a családokat, hogy együtt imádkozva megszenteljük otthonaikat.
  • Folytatódik a katekumenátus hétfőnként, este 8 órakor a Hittanteremben. Az érdeklődőket szeretettel várjuk.
  • Az elmúlt szombaton ünnepelte a Mária Rádió fennállásának 10 éves évfordulóját. Hálát adunk érte. A falunkba járó Mária Rádió újságokat decembertől a Plébániára küldik egy csomagban. Akiknek eddig járt, az utóbbi számokat a Sekrestyében átvehetik. A Mária Rádió imádságot kér, hamarosan elbírálják frekvencia-kérelmet, és remélhetőleg olyan frekvenciát kap, mely Nagykovácsiban is fogható lesz.