Hirdetések 2017 június 11.

• kedd: Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító
    • csütörtök: Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő
  • Ma Szentháromság vasárnapja van.
  • Jövő vasárnap Krisztus szent Teste és Vére ünnepe – Úrnapja lesz
  • Június 17-én tartjuk a plébániai juniálist. Az esti szentmisét a Plébánia-kertben tartjuk.
  • Június 25-től a nyári miserend lesz templomunkban vasárnap, elmarad a gyermekmise, és a ½ 12 órás szentmise.
  • Tegnap az Esztergomi Bazilikában bíboros Főpásztor Atya diakónusokat és papokat szentelt. Imádkozzunk értük.
  • Július 31. és augusztus 6. között megrendezésre kerül a 28. Nemzetközi Ifjúsági találkozó Međjugorjéban. Fiatalok jelentkezését várjuk, részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez várjuk a testvérek jelentkezését a honlapon megjelent táblázat szerint.