Hirdetések 2017 június 18.

• A hét ünnepei:
    • szerda: Gonzága Szent Alajos szerzetes
    • csütörtök: Nolai Szent Paulinus püspök
              Fisher Szent János püspök és vértanú
              Morus Szent Tamás vértanú
    • péntek: Jézus Szent Szíve – főünnep
    • szombat: Keresztelő Szent János születése
  • Ma Úrnapja – Krisztus Szent Testének és Vérének ünnepe – van.
  • A mai Szentmisében a Püspöki Konferencia körlevelét olvassák fel országszerte. Ezzel a körlevéllel elkezdődik a három éves készülődés az egész országban 2020. szeptember 13. és 20. között tartandó 52. Eucharisztikus kongresszusra.
    A mai naptól minden Szentmisében elimádkozzuk a Kongresszus imádságát.
  • Tegnap tartottuk a plébániai juniálist. Hálás köszönet mindazoknak, akik a megszervezésben és rendezésben segítettek.
  • Június 25-től a nyári miserend lesz templomunkban vasárnap, elmarad a gyermekmise, és a ½ 12 órás szentmise.
  • Június 25-én a Béke Királynője ünnepén međugorjei közös imádság lesz a Józsefvárosi Templomban este 6 órától. A međugorjei program szerint 6 órakor Rózsafüzér, 7 órakor Szentmise, utána Szentségimádás lesz.
  • Előre hirdetjük, hogy június 27-én Szent László ünnepén előadás és Szentmise lesz a Gercsei templomban este 8 órakor.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Július 31. és augusztus 6. között megrendezésre kerül a 28. Nemzetközi Ifjúsági találkozó Međjugorjéban. Fiatalok jelentkezését várjuk, részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez várjuk a testvérek jelentkezését a honlapon megjelent táblázat szerint.

• Aki bankon keresztül szeretne egyházi hozzájárulást fizetni vagy adományt juttatni a Plébániának, az a következő bankszámlára utalhatja:

Nagykovácsi RK Plébánia
Pilisvörösvár és Vidéke Takarékszövetkezet