Hirdetések 2017 szeptember 24.

• Ma évközi 25. vasárnap, Szentírás vasárnapja van.
  • Október első vasárnapja – hálaadás vasárnapja a termésért. a ½ 12 órai szentmise a Kálvárián lesz.
  • Elkezdődtek az iskolai hittanórák, kedden és csütörtökön.
  • A plébániai hittanórák is elkezdődtek. Hétfőn 5 órakor, vagy kedden 4 órakor az elsőáldozásra készülőknek, hétfőn este újra indul a katekumenátus este ½ 9-kor (az első katekumenátus október 2-án lesz). Csütörtökön este ½ 8 órakor a bérmálásra készülőknek lesz oktatás.
  • Szeptember 25-én Međugorjei közös imádság lesz templomunkban: 6 órakor Rózsafüzér imádság, 7 órakor Szentmise.
  • Október 7-én, szombaton Nagymarosi Ifjúsági találkozó lesz. Nagy Bálint jezsuita atya tart előadást. Mindenkit szeretettel várnak.
  • Október 13-án Fatimai utolsó jelenés 100. évfordulóján országos zarándoklat lesz a soroksári Fatimai Szűzanya tiszteletére épült templománál (1237 Budapest, Szent László u. 149). Az ünnepi szentmisét 11 órakor Erdő Péter bíboros érsek a püspöki kar jelenlétében mutatja be.
  • Előre jelezzük, hogy október 19-24 között zarándokutat tervezünk Međugorjéba. Részletek a hirdető-táblán és a honlapon találhatók. Ma még lehet jelentkezni.
  • Október 24-én délután 4 órakor Međugorjei Béke-imádság lesz Bécsben, a Stephan dómban, melyet Schönbörn bíboros vezet. Buszt indítunk Budapestről, mielőbb várjuk a jelentkezőket.
  • Köszönjük a felajánlott ruhákat, és a kiírt időben hétfőn és kedden ruhaválasztás lesz.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez várjuk a testvérek jelentkezését a honlapon megjelent táblázat szerint.