Hirdetések 2019 február 3.

• Ma évközi 4. vasárnap van, Szent Balázs püspökre emlékezünk.
     Tegnap volt Gyetyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Mindig igyekezzünk úgy élni, hogy Krisztus fényének hordozói, szeretetének továbbadói legyünk!
  • A hét szentjei:
  • A héten több imádságos alkalom is lesz: szerdán este 8 órától Apák imája, csütörtökön este ½ 9-től Anyák imája lesz a templom oldalkápolnájában.
  • Csütörtökön este 9 órától Adyligeten imádkozunk Sziebert Gabiért és közösségünk betegeiért. Adjon Isten erőt nekik és családjaiknak, hogy hittel tudják megélni a nehéz napokat is!
  • Február 11-e a Lourdesi megjelenés évfordulója, a betegek világnapja. Ezért 10-én vasárnap délután ½ 4 órakor szentmise lesz egyházközségünk betegeiért, időseiért, gondozóiért. Ezen a szentmisén lehetőség van a betegek szentségének felvételére. Előtte pénteken reggel és délután szentgyónási lehetőség lesz, Gábor atya meglátogatja a betegeket, hogy tiszta szívvel készüljenek a szentség felvételére. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A Házasság hete rendezvénysorozat idén február 10-17-ig tart.
    Községünkben február 16-án tartjuk az ehhez kapcsolódó programot:
    19 órától szentmisén vehetünk részt, áldást kérve a házasságunkra, majd 20 órától az Öregiskolában Bedő Imrével, a Férfiak Klubjának alapítójával várunk mindenkit sok szeretettel. A talpalávalóról a Coldwell zenekar gondoskodik.
  • Január 6-án Vízkereszt napján vizet szenteltünk, s megkezdődött a lakásszentelés. Gábor atya, kérésre, szívesen meglátogatja a családokat, hogy együtt imádkozva kérjünk áldást otthonainkra.
  • Plébániánk farsangja március 2-án lesz. Részletek majd a honlapon olvashatók.
  • Zarándoklatot szervezünk Međugorjéba április 22. és 27. között. Várható költsége 18000 Ft útiköltség + 65 Euro szállásköltség. Jelentkezni február 28-ig lehet a plébánián, vagy Kemenes Gábor 1393 Budapest Pf 317. címen 5000 Ft előleg befizetésével.
  • Szeretnénk Nagykovácsiból is indítani egy buszt Csíksomlyóra, Ferenc pápa látogatására, május 31- június 2-ig. Az utazás várható költsége 25000 Ft. Jelentkezni Gábor atyánál lehet.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádáshttp://szentsegimadas.com/