Virrasztás + koszorúkötés

Adventi előkészületként hívjuk a kedves testvéreket az alábbi két eseményre:

pénteken este 21-24 óráig szentségimádással egybekötött virrasztás lesz, az egyházi év lezárásaként;

szombaton délelőtt 9-12 óráig adventi koszorút készíthetünk a plébánia hittantermében.

Szeretettel várunk mindenkit!

"Drága gyermekek! Veletek vagyok az irgalmasság ezen idejében és arra hívlak mindnyájatokat, hogy legyetek a béke és a szeretet hordozói ebben a világban, ahol kicsi gyermekeim, Isten arra hív benneteket általam, hogy imádság és szeretet legyetek, és a menny megjelenítése a földön. Kicsi gyermekeim, legyen tele a szívetek örömmel és Istenbe vetett hittel, hogy teljes bizalmatok legyen az Ő szent akaratában. Azért vagyok veletek, mert Ő, a Magasságbeli küld engem közétek, hogy a reményre buzditsalak benneteket, és ti békeszerzők legyetek ebben a békétlen világban. Köszönöm, hogy válaszoltatok hívásomra." (A Szűzanya 2021. november 25-ei medjugorje-i üzenete)